O nas

MemoBook– kreatywne zeszyty w kropki

Kiedy bierzemy do ręki zeszyt, nie widzimy tylko artykułu papierniczego, dostrzegamy przedmiot z ogromnym potencjałem, który w mig może zapełnić się kreatywną treścią. Wyobraź sobie, że masz przed sobą notes szkolny lub zeszyt do rysunku, a żadne kratki i linie nie ograniczają Twojej wyobraźni. Nasz sklep z artykułami biurowymi oferuje nietuzinkowe zeszyty designerskie, które w środku wypełnione są kropkami. To produkty marki MemoBook, czyli pierwsze na polskim rynku, innowacyjne narzędzia z opatentowanym wypełnieniem w kropki.

Oryginalne zeszyty do szkicowania i nie tylko

Sami byliśmy uczniami i doskonale wiemy, jak czasem przydaje się powiew świeżości w sporządzaniu notatek. Nasza marka MemoBook powstała jako odpowiedź na potrzeby polskich studentów, uczniów i projektantów. Wierzymy, że zeszyty nie muszą być tylko nudnymi i koniecznymi przedmiotami, w związku z tym oferujemy modne zeszyty szkolne, a także notatniki dla studentów. Poza tym nasze oryginalne kalendarze kreatywne doceniają firmy, które zamawiają u nas również karteczki w kropki, służące do małych notatek w biurze.

Najlepsi z najlepszych

Nie moglibyśmy oferować dziś naszych nietuzinkowych zeszytów w kropki, gdyby nie DRUK-INTRO S.A., czyli najnowocześniejsza drukarnia w Polsce, która stworzyła markę MemoBook. Drukarnia powstała w 1994 roku, a obecnie spółka posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 i jest jedną z największych drukarni dziełowych w Polsce, zatrudniającą blisko 250 pracowników. W 2011 roku firma Druk-Intro SA otrzymała nagrodę wydawców Złote Gryfy 2011 za najlepszy produkt w twardej oprawie. Spółce dwukrotnie przyznano tytuł najlepszej drukarni dziełowej oraz pięciokrotnie nagradzono na Międzynarodowym Konkursie Kalendarzy Vidical.

Nasz sklep z artykułami biurowymi chętnie odpowie na wszelkie pytania i doradzi jakie produkty wybrać. Zachęcamy do kontaktu.

Szanowni Użytkownicy Sklepu Memo Book,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, czy „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z nowymi przepisami pragniemy Państwa poinformować o zasadach, które obowiązuje również i nasz Sklep od dnia 25 maja 2018 roku.

Na kolejnych widokach przekażemy Państwu podstawowe informacje na ten temat. Każdy z widoków zostanie zakończony możliwością wyrażenia zgody zaznaczając pole ZGADZAM SIĘ, gdzie oznaczenie odpowiedniego pola w sposób automatyczny odnotuje Państwa wybór.

Prosimy pamiętać, że zawsze można udzieloną zgodzę odwołać.

JAKIE DANE GROMADZIMY?
Jako administrator Państwa danych osobowych informujemy, że przetwarzamy Państwa dane które są zbierane podczas korzystania przez Państwa ze strony naszego Sklepu: Państwa zapisy na Newsletter (o ile takie wystąpią), pliki cookies umożliwiające właściwą prezentację naszej strony.

KTO BĘDZIE ADMINISTRATOREM PAŃSTWA DANYCH?

Administratorami Państwa danych będziemy my: DRUK-INTRO S.A., ul. Świętokrzyska 32, 88-100 Inowrocław

JAKI MAMY CEL W PRZETWARZANIU PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w naszej polityce, między innymi aby w prawidłowy sposób wyświetlić Państwu stronę naszego Sklepu, a także umożliwić bezpieczne złożenie zamówienia.