Produkt dnia
model: Premium 11
model: Premium 11
17,99 zł
szt.
model: Premium 13
model: Premium 13
17,99 zł
szt.
model: Premium 15
model: Premium 15
17,99 zł
szt.
model: Premium 16
model: Premium 16
14,99 zł
szt.
O nas

MemoBook– kreatywne zeszyty w kropki

Kiedy bierzemy do ręki zeszyt, nie widzimy tylko artykułu papierniczego, dostrzegamy przedmiot z ogromnym potencjałem, który w mig może zapełnić się kreatywną treścią. Wyobraź sobie, że masz przed sobą notes szkolny lub zeszyt do rysunku, a żadne kratki i linie nie ograniczają Twojej wyobraźni. Nasz sklep z artykułami biurowymi oferuje nietuzinkowe zeszyty designerskie, które w środku wypełnione są kropkami. To produkty marki MemoBook, czyli pierwsze na polskim rynku, innowacyjne narzędzia z opatentowanym wypełnieniem w kropki.

Oryginalne zeszyty do szkicowania i nie tylko

Sami byliśmy uczniami i doskonale wiemy, jak czasem przydaje się powiew świeżości w sporządzaniu notatek. Nasza marka MemoBook powstała jako odpowiedź na potrzeby polskich studentów, uczniów i projektantów. Wierzymy, że zeszyty nie muszą być tylko nudnymi i koniecznymi przedmiotami, w związku z tym oferujemy modne zeszyty szkolne, a także notatniki dla studentów. Poza tym nasze oryginalne kalendarze kreatywne doceniają firmy, które zamawiają u nas również karteczki w kropki, służące do małych notatek w biurze.

Najlepsi z najlepszych

Nie moglibyśmy oferować dziś naszych nietuzinkowych zeszytów w kropki, gdyby nie DRUK-INTRO S.A., czyli najnowocześniejsza drukarnia w Polsce, która stworzyła markę MemoBook. Drukarnia powstała w 1994 roku, a obecnie spółka posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 i jest jedną z największych drukarni dziełowych w Polsce, zatrudniającą blisko 250 pracowników. W 2011 roku firma Druk-Intro SA otrzymała nagrodę wydawców Złote Gryfy 2011 za najlepszy produkt w twardej oprawie. Spółce dwukrotnie przyznano tytuł najlepszej drukarni dziełowej oraz pięciokrotnie nagradzono na Międzynarodowym Konkursie Kalendarzy Vidical.

Nasz sklep z artykułami biurowymi chętnie odpowie na wszelkie pytania i doradzi jakie produkty wybrać. Zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl