Produkt dnia
model: Premium 11
model: Premium 11
17,99 zł
szt.
model: Premium 13
model: Premium 13
17,99 zł
szt.
model: Premium 15
model: Premium 15
17,99 zł
szt.
model: Premium 16
model: Premium 16
14,99 zł
szt.
O ZESZYTACH MEMOBOOK
MemoBook to seria innowacyjnych zeszytów z wypełnieniem w niebieskie kropki, opracowana przez drukarnię DRUK-INTRO SA w Inowrocławiu. Jest to uniwersalne narzędzie do pisania, liczenia, rysowania i projektowania, tak oryginalne, że zostało przez nas zarejestrowane w Urzędzie Patentowym jako wzór przemysłowy. 
Nasze zeszyty to połączenie nowego, praktycznego rozwiązania z wysoką jakością wykonania i estetyką. 
Kropki rozmieszczone co 5 mm wyznaczają rzędy i kolumny, nie ingerując jednak w powierzchnię kartki tak, jak klasyczna kratka, a dodatkowe czerwone kropki wyznaczają symetrię strony. MemoBook staje się dzięki temu świetnym narzędziem zarówno dla osób które w zeszytach piszą, liczą, czy robią notatki, jak i projektantów, którzy mogą z większą swobodą i przejrzystością przenosić swoje pomysły na papier. 
Niestandardowy format jest wynikiem analizy funkcjonalności klasycznego formatu A5. Powiększenie zeszytu
i korekta proporcji, polegająca na powiększeniu szerokości w stosunku do wysokości pozwoliły uzyskać format o dużej czytelności i przejrzystości.
Wymagającym profesjonalistom oferujemy wysokiej jakości serię MemoBook Premium z płótnem w okładce. 
Z kolei MemoBook Classic o wysokich walorach funkcjonalności, pozytywnie wpływa na ergonomię pracy uczniów, studentów i projektantów.Dla osób, które chcą mieć swój notes zawsze pod ręką, w kieszeni, czy małej torebce mamy wersję MemoBook Mini oraz MiniMini
Oferta nowości czy interesujących dodatków cały czas jest przez nas modyfikowana i poszerzana.Wszystkie nasze zeszyty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i ubrane w estetyczny design. 
Jeżeli lubisz innowacyjne, unikatowe rozwiązania, MemoBook to zeszyt dla Ciebie  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl